اخبار فرهنگیار

شبکه اجتماعی فرهنگیار

خبر - آغاز به کار شبکه اجتماعی فرهنگیار - فرهنگیار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آغاز به کار شبکه اجتماعی فرهنگیار
442 آمار-بازدید

در جریان یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال، شبکه اجتماعی ایرانی فرهنگیار و طرح «فرهنگ یار شو» معرفی می شود.

فناوران- فرهنگیار شبکه ای است که با هدف تبدیل هر یک از کاربران فضای مجازی به مروج سواد مجازی، ناظر محتواهای منتشر شده در فضای مجازی برای تحقق فضای مجازی سالم، مفید و ایمن و تولید محتوای مفید و سودمند طراحی شده و کاربران با عضویت در این شبکه اجتماعی که در آدرس farhangyar.net قرار دارد، عضو جامعه بزرگ فرهنگیاران دیجیتالی می شوند.
فرهنگیار همچون سایر شبکه های اجتماعی، مبتنی بر روابط اجتماعی و دوستی هاست، دوستانی که  همه تلاش می کنند تا ضمن رقابت در کسب امتیاز برای برنده شدن در جشنواره های فرهنگی، هنری و دیجیتالی با کمک یکدیگر، فرهنگ و سواد رسانه ای کاربرای فضای مجازی را بالا ببرند.
اعضای فرهنگیار می توانند مطالب علمی و ایده های فرهنگی خودت را با دیگران به اشتراک بگذارند، از خدمات آموزش آنلاین فرهنگیار استفاده کنند، با موسسات معتبر تولید کننده محصولات و خدمات فرهنگی و ناشرین دیجیتال آشنا شوند و از خدمات شان بهره ببرند و در عین حال به آخرین اخبار و رویداد ها و فناوری های فرهنگی و دیجیتال ایران و جهان نیز دسترسی داشته باشند. 
فرهنگیار

قصد پیوستن به فرهنگیار را دارید؟

اینجا کلیک فرمایید جهت عضویت در سایت، سپس دسترسی کامل به تمامی نقاط سایت خواهید داشت و میتوانید معیار های خویش را به اشتراک دیگران قرار دهید.

بازگشت-بالا-فرهنگیار